iphone 4 jailbreak, Iphone jailbreak, iphone 4 jailbreak unlock, iphone 4 jailbreak nasıl yapılır

iOS 4.1 sürümüne sahip iPhone, iPod Touch ve iPad kullanıcıları, en kolay jailbreak yöntemi ile tanışın
iOS 4.1‘i jailbreak yapabilmek için Windows işletim sistemine sahip bir PC gerekiyor. Gerekli dosyayı indirdikten sonra iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPod Touch 4G ya da iPad’i PC’ye bağlamanız gerekiyor. Daha sonra iTunes bağlantıyı kuracaktır.

Bu işleme başlamadan önce adres defterinizin ve tüm dosyalarınızın bir yedeğini almanızın faydası olacağını unutmayın. Buradan indireceğiniz çalıştırılabilir dosyayı kurun ve “make it ra1n” düğmesine tıklayın. Program size Hold ve Power düğmelerine basılı tutmanızı söyleyecektir.

Birkaç saniye sonra “release power button” ibaresi çıktığında elinizi güç düğmesinden çekin, ancak Hold tuşuna basmayı sürdürün. Bu işi de “in DFU mode… wait” ibaresini görene kadar yapın.

Bir dakikadan daha kısa bir süre içinde “Done” mesajı ekrana çıkacak ve daha sonra elinizdeki cihaz kendisini kapatacak. Güç tuşuna basılı tutarak cihazı tekrar açın ve jailbreak işlemini tamamlayın.

Diğer bir yöntemde bu http://www.greenpois0n.com sitedeki dosyaları indirerek buradaki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

Benzer Yazılar

  • Benzer Yazı Bulunamadı

Etiketler: , , ,

Facebook'ta Paylaş

Yorum Ekle