En iyi antivirüs programı hangisi ?, Antivirüs programını test et

EICAR (European Expert Group For IT-Security)  tarafından oluşturulan bir kod satırı sayesinden bilgisayarınızda kullandığınız Anti-virus programının ne derece etkili olduğunu test edebilirsiniz.  ” En iyi Antivirus Programı ” benim kullandığım diyorsanız gelin bir test yapalım.
Anti-Virus programınızı aktif edip , aşağıdaki kod satırını bilgisayarınızda Yeni Metin Belgesi açarak içine yapıştırın, kaydedin ve kapatın.

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

Eğer Anti-Virus programınız bu işlemi yaptığınızda herhangi bir tepki vermediyse başka bir programa geçme zamanınız geldi yada kullandığınız program yeteri kadar iyi değil demektir.

Benzer Yazılar

 • Benzer Yazı Bulunamadı

Etiketler: , , , , , ,

Facebook'ta Paylaş

9 Yanıt to “En iyi antivirüs programı hangisi ?, Antivirüs programını test et”

 1. Gökhan says:

  En iyi her zaman olduğu gibi Kaspersky

 2. Microsoft Security Essentials anında yakaladı lakin yeni olduğu için iyi bir antivirüsmü bilemiyorum,daha önce Antivir vardı ondan da memnundum şimdilik Microsoftu kullanıyorum deneyimi olan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum

 3. Ahmet Şahin says:

  Helal olsun kaspersky İnternet security virüsü buldu ve anında sildi.

 4. Tabiki eset smart security 4 :) Hemen sildi :)

 5. Norton 360 anında yakaladı benim favorim Norton 360

 6. ESET canı sağolsun 7 yıldır beni hiç yanıltmadı…

 7. Zeynel Can Tümay says:

  bitdefender 2013 kullanıyorum. Auto pilot a almıstım. Yeni metin belgesini actım. içine yazımızı kopyaladım. Ve kaydet seceneğine bastım.Ama masaüstünde belgeyi göremedim. Antivirüsün arayüzüne girdim ve orda gördümki bitdefender hemen onu silmiş. Anında. 1 saniye bile beklemeden. Karar sizin.

Yorum Ekle