Unutulan veya Çalınan MSN şifremi nasıl geri alabilirim, çalınan msn şifresini geri almak, msn’im çalındı şifremi almak istiyorum, msn şifremi geri nasıl alabilirim, msn şifresini kurtarmak, msn parolam çalındı, çalınan msn adresini geri almak

Unutulmuş veya çalınmış MSN şifreleri hakkında birçok soru geliyor. Yaklaşık 29 Milyon kullanıcısı olan bu serviste ne yazık ki böyle olaylar olabiliyor. Bu yüzden de unutulmuş veya çalınmış şifrenizi nasıl geri alabileceğiniz konusunda çok güzel bir video hazırlandı. Video hem Türkçe hem de adım adım ne yapmanız gerektiğini gösteriyor.

Video Linki: http://entertainment.tr.msn.com/sifre.aspx
Hotmail, Windows Live Messenger Kullanıcı adı ve şifrenizin koruması

Microsoft Türkiye olarak tanımadığınız kişileri arkadaş listenize eklememenizi, Microsoft ya da MSN başlığı altında gelen ve sizden şifre ya da kullanıcı adınızı isteyen maillere güvenmemenizi, tanımadığınız kişilerden gelen e-postaları açmamanızı önermekteyiz.
Buna rağmen şifrenizi/kullanıcı adını unutmanız ya da şifrenizi kaybetmeniz halinde aşağıdaki videoyu izleyerek nasıl bu sorunu aşacağınızı öğrenebilirsiniz. Video’da anlatılan formu dolduracağınız ve şifre sorununuzu çözeceğiniz internet adresi şu şekildedir.

https://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlidvalidation&ct=eformcs&scrx=1 

IP’nizi Belirleme Hakkında Ek Bilgi
Internet bağlantısı yaparken Internet servis sağlayınıza statik IP için başvurdunuzsa ve hep aynı IP ile Internete bağlanıyorsanız o IP adresini Videoda belirtilen kutucuğa giriniz. Bununla ilgili özel bir işlem yapmadıysanız video’da belirtilen kutuyu boş bırakın. Bir çok işyeri statik IP kullanmaktadır, eğer Hotmailinizeya da WindowsLive Messenger servisine iş yerinden sıkça giriş yapıyorsanız, iş yerinizin IT sorumlusundan öğrenip buraya girebilirsiniz

Benzer Yazılar

  • Benzer Yazı Bulunamadı

Etiketler: , , , , , ,

Facebook'ta Paylaş
PHP has encountered an Access Violation at 76FAC8C4